Europos čempionas E. Stanionis – pasaulio bokso čempionato Katare ketvirtfinalyje

Antrą pergalę iš eilės planetos bokso pirmenybėse Katare iškovojo bei į svorio kategorijos iki 69 kg varžybų ketvirtfinalį iškopė Europos čempionas Eimantas Stanionis.

Penktadienį čempionato debiutantas 21-erių metų Lietuvos boksininkas, kuris šešioliktfinalyje prieš dvi dienas 2:1 (28:29, 30:27, 29:28) įveikė airį Adamą Nolaną, aštuntfinalyje 3:0 (30:27, 30:27, 30:27) nugalėjo trečiąjį pagal reitingą pirmenybėse 29-erių Venesuelos atstovą Gabrielį Maestre'ą Perezą.

Praėjusiame 2013 metų pasaulio čempionate venesuelietis iškovojo bronzos medalį. Šiais metais G. Maestre'as Perezas triumfavo "Pan American" žaidynėse.

E.Stanionio varžovu ketvirtfinalyje bus kinas Wei Liu, kuris aštuntfinalyje 3:0 (29:28, 29:28, 29:28) privertė pasiduoti Mongolijos boksininką Tuvšinbatą Byambą.

Be pasaulio bokso čempionato medalių, kelialapius į 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpines žaidynes iškovos supersunkaus svorio (+91 kg) kategorijos planetos čempionas bei likusių svorio kategorijų finalininkai.