Europos biatlono pirmenybėse T. Kaukėnas finišavo 36-as

Rusijoje vykstančiame atvirajame Europos biatlono čempionate šeštadienį 36-ą vietą vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse užėmė iš 38-os pozicijos startavęs Tomas Kaukėnas.

Lietuvos biatlonininkas po netaiklių šūvių buvo priverstas įveikti 4 baudos ratus, o distancijoje sugaišo 33 minutes bei 32,0 sekundes.

22-as startavęs Karolis Dombrovskis galutinėje rikiuotėje liko 45-as (34:01,8; 6 baudos ratai), o trečiasis Lietuvos atstovas Vytautas Strolia (34:04,6; 4 baudos ratai) tarp 60 biatlonininkų tenkinosi 46-a pozicija.

Senojo žemyno persekiojimo lenktynių čempiono titulą iškovojo rusas Antonas Babikovas (30:01,5; 1 baudos) ratas), sidabras atiteko kitam Rusijos sportininkui Jevgenijui Garaničevui (30:01,6; 1 baudos ratas), o bronzą pelnė vokietis Florianas Grafas (30:47,5; 2 baudos ratai).