Eurolygos rungtynėse - ASVEL pergalė

Trečiadienį sužaistos dar trejos ULEB Eurolygos krepšinio turnyro penktojo turo rungtynės, kuriose ketvirtąsias pergales iškovojo D grupėje pirmaujančios komandos su lietuviais. O A grupėje, kaip jau portalas skelbė trečiadienį, Vilerbano ASVEL 71:68 įveikė Zagrebo „Cibona“.

ASVEL pergalė naudinga „Žalgiriui“, nes dabar visos trys komandos turi po vieną pergalę, o pagal geriausią tarpusavio rungtynių taškų santykį ketvirti grupėje yra kauniečiai. A grupėje pirmąjį ratą ketvirtadienį vakare užbaigs lyderiai - Sienos „Montepaschi“ ir „FC Regal Barcelona“.

Eurolygos čempiono titulą ginantis Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) klubas, kuriame vis dar nebuvo Šarūno Jasikevičiaus, namuose 96:63 sutriuškino Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) ekipą, o Pauliaus Jankūno ir Roberto Javtoko Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda savo aikštėje 89:67 nugalėjo Tomo Pačėso treniruojamus Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija) krepšininkus.

22 su puse minutės (22:30) žaidęs P.Jankūnas nugalėtojams pelnė 9 taškus (tritaškiai 3/6, dvitaškiai 0/1), atkovojo 5 kamuolius ir kartą prasižengė, o beveik 22 minutes (21:55) aikštelėje praleidusio R.Javtoko sąskaitoje vos 1 taškas (dvitaškiai 0/3, baudos 1/2), 4 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, 2 blokuoti varžovų metimai, klaida ir trys pražangos:

Atėnų „Panathinaikos“ - Oldenburgo „EWE Baskets“ 96:63 (23:21, 13:21, 30:14, 30:7)

Mike Batiste          25      Bryan Bailey          12

Vassilis Spanoulis    14      Joshua Carter         12

Stratos Perperoglou   12      Jasmin Perkovič       10

Maskvos srities „Chimki“ - Gdynės „Asseco Prokom“ 89:67 (22:20, 22:16, 17:12, 28:19)

Kelly McCarty         22      Pape Sow              18

Keth Langford         20      David Logan           13

Carlos Cabezas        19      Ronnie Burrell        11

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)        4  1  435:341

2. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)       4  1  388:389

3. Madrido „Real“ (Ispanija)               3  1  359:287

4. Milano „Armani Jeans“ (Italija)         1  3  297:305

5. Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija)        1  4  373:428

6. Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija)    1  4  353:437

 Vienintelėse C grupės rungtynėse trečiadienį pirmąją pergalę iškovojo autsaideriai Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) krepšininkai, namuose neįtikėtinai lengvai - 87:70 - nugalėję antrąją nesėkmę iš eilės patyrusią Romos „Lottomatica“ (Italija) komandą:

Liublianos „Union Olimpija“ - Romos „Lottomatica“  87:70 (23:21, 25:7, 16:20, 23:22)

Sani Bečirovič        24      Kennedy Winston       18

Sašo Ozbolt           15      Jacopo Giachetti      10

Uroš Slokar           12      Ricky Minard           9

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1.  Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis)  3  1  329:295

2. Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija)     3  1  336:320

3. Romos „Lottomatica“ (Italija)           3  2  394:384

4. Maskvos CSKA (Rusija)                   2  2  268:279

5. Atėnų „Maroussi BC“ (Graikija)          1  3  303:327

6. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 1  4  372:397

  

 

 


Šiame straipsnyje: Eurolyga

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių