Eurolygos atkrintamosiose varžybose - 3 lietuviai

Ketvirtadienį sužaistos dar šešerios ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro „Top 16“ etapo paskutiniojo keturioliktojo turo rungtynės, po kurių paaiškėjo visos ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių poros:

Maskvos CSKA (Rusija) - Vitorijos "Caja Laboral" (Ispanija);
Madrido "Real" (Ispanija) - Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis);
Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) - Stambulo "Anadolu Efes" (Turkija);
"FC Barcelona Regal" (Ispanija) - Atėnų "Panathinaikos" (Graikija).
   

Galutiniam pirmų keturių vietų pasiskirstymui E grupėje reikšmės turėjusiose rungtynėse Jono Mačiulio Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) klubas namuose 63:69 nusileido Maskvos CSKA (Rusija) krepšininkams, Madrido „Real“ (Ispanija) klubas savo aikštėje 86:66 nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) komandą, o nieko nelėmusiosiame susitikime Berlyno „Alba“ (Vokietija) penketukas svečiuose 68:55 įrodė savo pranašumą prieš Malagos „Unicaja“ (Ispanija) ekipą:

Atėnų "Panathinaikos"     -   Maskvos CSKA                  63:69
(11:14, 23:19, 16:14, 13:22)
Michael Bramos       18       Viktor Chriapa       13
Stephane Lasme       11       Saša Kaun            11
Roko-Leni Ukič        9       Nenad Krstič          9
Madrido "Real"            -   Stambulo "Anadolu Efes"       86:66
(25:14, 22:16, 18:18, 21:18)
Sergio Llull         16       Jordan Farmar        11
Rudy Fernandez       15       Jamond Lucas         10
Jaycee Carroll       14       Kerem Gonlum          8
Malagos "Unicaja"         -   Berlyno "Alba"                55:68
(13:24, 14:16, 11:12, 17:16)
Txemi Urtasun        12       Jekel Foster         13
Luka Zorič           12       Derrick Byars        12
Earl Calloway         8       Ali Traore            9
   

Mače Atėnuose 19 su puse minutės (19:19) žaidęs J. Mačiulis šeimininkams pelnė 5 (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 2/3, baudos 1/1) taškus, sugriebė 4 kamuolius, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Galutinė E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA (Rusija)                    11  3  1095:981
2. Madrido "Real" (Ispanija)                10  4  1085:1021
3. Stambulo "Anadolu Efes" (Turkija)         9  5  1028:1031
4. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija)          9  5  1001:968
--------------------------
5. Malagos "Unicaja" (Ispanija)              7  7   988:1015
6. Kauno "Žalgiris"                          6  8  1065:1040
7. Berlyno "Alba" (Vokietija)                4 10   959:1036
8. Bambergo "Brose Basket" (Vokietija)       0 14  1026:1155
   

Jau anksčiau pirmąją vietą F grupėje užsitikrinusi „FC Barcelona Regal“ (Ispanija) su Šarūnu Jasikevičiumi savo aikštėje 74:71 įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) krepšininkus, kuriems vietą ketvirtfinalyje garantavo Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ir Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija) komandų pergalės.

13 su puse minutės (13:36) aikštelėje praleidęs įžaidėjas iš Lietuvos nugalėtojams pelnė 2 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 0/1, baudos 2/2) taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei po du kartus suklydo ir prasižengė.

Eurolygos čempionas Pirėjo „Olympiakos“ klubas, kuriame buvo registruotas tačiau nežaidė Martynas Gecevičius, namuose 79:70 nugalėjo už atkrintamųjų varžybų borto likusią Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komandą, kurią treniruoja Rimas Kurtinaitis, o Vitorijos „Caja Laboral“ krepšininkai 76:64 įveikė taip pat paskutiniu metu į ketvirtfinalį nepatekusią Sienos „Montepaschi“ (Italija) ekipą:

Stambulo "Anadolu Efes"   -   Malagos "Unicaja"             64:70
(16:19, 17:9, 14:22, 17:20)
Jordan Farmar        13       Marcus Williams      22
"FC Barcelona Regal"      -   Tel Avivo "Maccabi"           74:71
(19:19, 17:13, 15:24, 23:15)
Alejandro Abrines    21       Devin Smith          16
Ante Tomič           13       Ricky Hickman        16
Juan Carlos Navarro  12       David Logan          11
Pirėjo "Olympiakos"       -   Maskvos srities "Chimki"      79:70
(22:20, 23:18, 15:19, 19:13)
Kostas Papanikolaou  21       James Augustine      19
Vassilis Spanoulis   15       Paul Davis           13
Acie Law             10       Zoran Planinič       12
Vitorijos "Caja Laboral"  -   Sienos "Montepaschi"          76:64
(15:11, 24:16, 18:15, 19:22)
Maciej Lampe         27       Bobby Brown          24
Andres Nocioni       13       Matthew Janning       8
Fernando San Emeterio 13      Viktor Sanikidzė      7
   

Galutinė F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. "FC Barcelona Regal" (Ispanija)          13  1  1151:986
2. Pirėjo "Olympiakos" (Graikija)            9  5  1068:1033
3. Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis)            8  6  1105:1012
4. Vitorijos "Caja Laboral" (Ispanija)       8  6  1093:1045
--------------------------
5. Maskvos srities "Chimki" (Rusija)         7  7  1133:1051
6. Sienos "Montepaschi" (Italija)            7  7  1036:1057
7. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija)     2 11   982:1166
8. Stambulo "Bešiktaš JK" (Turkija)          1 12   813:1031
   

Paskutiniosios „Top 16“ etapo rungtynės, kuriose susitiks F grupės autsaideriai du Turkijos sostinės klubai - „Bešiktaš JK“ bei „Fenerbahce Ulker“ - bus žaidžiamos penktadienį.



NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių