Eurolyga: J. Mačiulis - tarp savaitės naudingiausiųjų (top10)

Šarūno Jasikevičiaus komandos draugas Nathanas Jawai pripažintas naudingiausiu Eurolygos „Top 16“ etapo 13–ojo turo krepšininku, o į penketuką pateko ir Jonas Mačiulis.

Barselonos „Barcelona Regal“ vidurio puolėjas surinko 34 naudingumo balus, o katalonai svečiuose 77:69 įveikė Sienos „Montepaschi“ ekipą.

Australas ant parketo praleido 27 minutes, įmetė 22 taškus (9/10 dvit., 4/5 baud.), po krepšiais atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Laipteliu žemiau – 30 naudingumo balų surinkęs Rudy Fernandezas, kurio vedamas Madrido „Real“ klubas išvykoje 72:81 nesugebėjo įkąsti Maskvos CSKA krepšininkams.

Ispanas per 31 minutę pelnė 24 taškus (2/3 dvit., 6/8 trit., 2/4 baud.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, kartą suklydo bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Trečioji vieta atiteko Tel Avivo „Maccabi“ į pergalę mače prieš Stambulo „Bešikatš“ klubą (101:58) vedusiam Devinui Smithui, kurio sąskaitoje – 27 naudingumo balai.

Amerikiečiui pakako vos 18 minučių, kad įmestų 16 taškų (3/5 dvit., 3/3 trit., 1/1 baud.), atkovotų 9 atšokusius kamuolius, atliktų 2 rezultatyvius perdavimus, blokuotų metimą, perimtų 2 kamuolius, išprovokuotų 2 pražangas. Gynėjas taip pat kartą prarado kamuolį bei 2 sykius neleistinai stabdė varžovus.

Ketvirtą ir penktą vietas dalijasi Atėnų „Panathinaikos“ komandoje rungtyniaujantis J.Mačiulis ir Malagos „Unicaja“ gynėjas Marcusas Williamsas. Abu krepšininkai surinko po 26 naudingumo balus.

Lietuvis, ant parketo praleidęs 23 minutes, pelnė 24 taškus (2/2 dvit., 6/7 trit., 2/2 baud.), sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė, o Atėnų ekipa svečiuose 82:60 neturėjo vargo su Bambergo „Brose Baskets“.

Tuo tarpu M.Williamsas prie „Unicaja“ pergalės prieš Stambulo „Anadolu Efes“ klubą (70:64) per 36 minutes prisidėjo 22 taškais (5/10 dvit., 3/8 trit., 3/4 baud.). Ne gana to, amerikietis atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 2 kartus suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.