Eurolyga: „Barcelona“ Serbijoje po pratęsimo palaužė „Partizan“

Techninėmis pražangomis apipiltame Eurolygos D grupės mače palankią Vilniaus „Lietuvos rytui“ pergalę iškovojo Barselonos „Regal Barcelona“ (9/0) klubas su Šarūnu Jasikevičiumi, kuris svečiuose po pratęsimo 68:67 (13:14, 12:16, 18:14, 15:14, 10:9) palaužė Belgrado „Partizan“ (2/7) komandą.

Pergalingus du taškus svečiams iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 15 sekundžių baudų metimais pelnė Marcelinho Huertas. Tiesa, serbai turėjo galimybę išplėšti pergalę, kai po Leo Westermanno perdavimo šeimininkų aukštaūgis metė dvitaškį iš po krepšio, tačiau jo metimą blokavo Nathanas Jawai‘us. „Partizan“ žaidėjai apeliavo į arbitrų sprendimą, neva australas numušė kamuolį, kuris jau leidosi į krepšį.

Šių rungtynių arbitrai skyrė net tris technines pražangas. Jomis buvo nubausti svečių komandos krepšininkai Juanas Carlosas Navarro ir C.J.Wallace'as bei Serbijos čempionų vyr. treneris Duško Vujoševičius.

Abi ekipos itin netiksliai atakavo iš toli. „Partizan“ ekipos tikslą pasiekė vos trys tritaškiai iš dvylikos, o katalonai pataikė tiek pat iš dvidešimties bandymų.

Pratęsimo metu rungtynių teisėjai pasinaudojo ir šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis. Ginčytinoje situacijoje peržiūrėję vaizdo įrašą teisėjai pakeitė sprendimą ir kamuolį atidavė Belgrado krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Š.Jasikevičius per 15 minučių surinko 7 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 0/2, baudos 3/3) taškus, atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei kartą pažeidė taisykles.

„Partizan“: D.Milosavljevičius 14 (dvitaškiai 7/7), D.Gagičius ir D.Musli – po 12, V.Lučičius 10 (8 atk. kam.)

„Regal Barcelona“: J.C.Navarro 10 (dvitaškiai 0/5, baudos 7/8), J.Inglesas 9, N.Jawai'us (dvitaškiai 4/4) ir P.Mickaelas (5 atk. kam.) – po 8, C.J.Wallace'as (9 atk. kam.) ir Š.Jasikevičius – po 7.

Šiame straipsnyje: PartizanBarcelonaEurolyga