E.Stanionis – jaunimo bokso turnyro Vokietijoje nugalėtojas

Lietuvos boksininkas Eimantas Stanionis tapo tradicinio tarptautinio „Brandenburg Cup“ jaunimo (iki 18 metų) turnyro Vokietijoje nugalėtoju.

Svorio kategorijos iki 64 kg (16 dalyvių) finale lietuvis 15:6 nugalėjo prancūzą Yannicką Dehezą. Praėjusiais metais šiose varžybose E. Stanionis liko antras.

Pakeliui į finalą kaunietis laimėjo tris kovas - aiškia persvara trečiame raunde nugalėjo estą Ilją Andrejevą, 15:8 privertė pasiduoti Airjos atstovą Davidą Roche'ą bei 13:10 įveikė kanadietį Arturą Biarslanovą.

Varžybose jėgas išbandė, tačiau ant prizininkų pakylos neužlipo Viktoras Komkovas (52 kg), Mindaugas Bankauskas (56 kg), Ignas Kuodelis (60 kg), Artiomas Volkovas (69 kg) ir Tomas Pivorunas (75 kg).

Turnyre dalyvavo 145 atletai iš Austrijos, Belgijos, Kanados, Čekijos, Danijos, Estijos, Prancūzijos, Vokietijos, Vengrijos, Airijos, Norvegijos, Lenkijos, Portugalijos, Rusijos, Škotijos, Švedijos, Velso ir Lietuvos.

Šios varžybos - tai vienas iš pasiruošimo etapų prieš spalio 15-28 dienomis Bankoke (Tailandas) vyksiantį pasaulio jaunimo bokso čempionatą.

Šiame straipsnyje: Eimantas Stanionisboksas