„Energijos“ ledo ritulininkai paskutinę sekundę nugalėjo „Kauno Hockey“ ekipą

Lietuvos ledo ritulio čempionate trečiadienį nugalėtojos titulą ginanti Elektrėnų „Energija“ išvykoje po dramatiškos kovos 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) nugalėjo „Kauno Hockey“ ekipą.

Pergalingą įvartį paskutinę rungtynių sekundę pelnė Donatas Vitte (60 min.).

26-ąją min. „Energiją“ į priekį išvedė Povilas Verenis, o 37-ąją min. rezultatą išlygino Vytautas Jagelavičius.

Įdomu tai, kad praėjusių metų lapkričio mėnesį „Kaunas Hockey“ prieš „Energiją“ laimėjo taip pat paskutinėmis sekundėmis 4:3. Tuomet Elektrėnų klubas patyrė pirmą nesėkmę nuo 2012 metų.

„Energija“ (14 rungt./39 tšk.) pirmauja čempionate, o „Kauno Hockey“ (14 rungt./24 tšk.) ekipa yra trečia.

Kitose rungtynėse Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulininkai 9:2 (3:1, 3:0, 3:1) nugalėjo Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipą.

„Hockey Punks“ (13 rungt./25 tšk.) klubas turnyro lentelėje rikiuojasi antras, o „Geležinis vilkas“ (14 rungt./9 tšk.) - penktas.