EJOF Lietuvos plaukikai neįveikė kvalifikacinių varžybų barjero

Gruzijoje vykstančiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje (EJOF) Lietuvos plaukikai trečiadienį neįveikė kvalifikacinių varžybų barjero.

Aukščiausią vietą atrankoje užėmė 200 m kompleksinio plaukimo rungtyje startavusi Ieva Jacevičiūtė. Ji nuotolį įveikė per 2 minutes 25,28 sekundės ir bendroje įskaitoje liko trylikta tarp 41-os dalyvės.

Iki finalinio aštuntuko Lietuvos plaukikei pritrūko 1,17 sekundės, o greičiausiai šios rungties atrankoje plaukė vokietė Yara Sophie Hierath (2:21,84), vengrė Fanni Gyurinovics bei rusė Aleksandra Denisenko (abi 2:21,85).

Kito lietuviai trečiadienį vykusiose atrankos varžybose tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis: Erikas Kapočius (2:25,13) 200 m nuotolyje krūtine liko 18-as tarp 33-jų atletų, Kortūna Teterevkova (1:16,51) 100 m distancijoje krūtine tenkinosi 24-ta pozicija tarp 34-ių mergaičių, o 200 m krūtine rungties kvalifikacijoje startavusi Gabija Mankauskaitė (2:35,34) aplenkė tik dvi varžoves ir liko 25-ta.

Šiame straipsnyje: plaukimasEJOFLietuvos plaukikai