D.Zubrus ketvirtadienį nebaigė NHL pirmenybių rungtynių

Antrą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariajame sezone patyrė Rytų konferencijos Atlanto diviziono lyderis Naujojo Džersio "Devils" (29 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.

Ketvirtadienį svečiuose „Devils“ po baudinių serijos 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1) nusileido ketvirtojoje pozicijoje Vakarų konferencijos Centriniame divizione esantiems Nešvilio "Predators" (23 tšk.) ledo ritulininkams.

Antrajame kėlinyje lietuvis nesėkmingai blokavo varžovo metimą: ritulys pataikė į koją ir puolėjas į aikštelę nebesugrįžo. Vos 7 minutes mače žaidęs D. Zubrus dukart netaikliai metė į arenos šeimininkų vartus bei išvengė baudos minučių.

Abu įvarčius šeštą nesėkmę per dvidešimt reguliariojo sezono rungtynių patyrusiems "Devils" ledo ritulininkams pelnė Zachas Parise'as (08:35 ir 44:39).

Vienuoliktą pergalę per dvidešimt mačų iškovojusio "Predators" klubo gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Jasonas Arnottas (04:44 bei 41:09), o pergalingą baudinį realizavo Martinas Eratas.