Dviratininkė S. Krupeckaitė pasaulio sprinto reitinge – trečia

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame dviračių treko sprinto rungties reitinge Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė užima trečią vietą. Neseniai Prancūzijoje Europos čempione tapusi 33-ejų metų panevėžietė turi 2475 taškus. Simona ankstesniame sprinto reitinge buvo aštunta.

Pirmauja Honkongo atstovė Wai Sze Lee (2805 tšk.). Antrą vietą užima Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių čempionė vokietė Kristina Vogel (2800 tšk.). Klasifikuota 341 dviratininkė iš 56 šalių.

Keirino reitinge S.Krupeckaitė (2305 tšk.) iš 11-os vietos pakilo į šeštą. Simona Europos čempionate šioje rungtyje pelnė bronzos medalį. Lydere tapo Europos čempionė ukrainietė Liubovė Basova (2885 tšk.). Klasifikuotos 338 dviratininkės iš 55 šalių.

500 m pavienio starto lenktynių reitinge 20-metė Miglė Marozaitė (780 tšk.) užima 11-ą vietą. Pirmauja pasaulio čempionė ir rekordininkė rusė Anastasija Voinova (1580 tšk.). Klasifikuotos 298 dviratininkės iš 52 šalių.

Skrečo reitinge 28-erių metų Aušrinė Trebaitė (750 tšk.), kuri neseniai tapo Europos čempione, iš 127-os vietos šoktelėjo į 18-ą. Pirmauja čekė Jarmila Machačova (1640 tšk.). Klasifikuotos 458 dviratininkės iš 56 šalių.

Lapkričio 4-6 dienomis Glazge (Didžioji Britanija) vyks pirmasis pasaulio dviračių treko taurės etapas. Jame Lietuvai atstovaus S.Krupeckaitė, M.Marozaitė, A.Trebaitė, Vasilijus Lendelis ir Svajūnas Jonauskas.