Dviračių treko pasaulio taurės varžybose S. Krupeckaitė užėmė septintąją vietą

Sekmadienį Anglijoje baigėsi dviračių treko pasaulio taurės varžybų antrasis etapas, kuriame nedžiugino Lietuvos sportininkai.

Geriausiai sekėsi Simonai Krupeckaitei, kuri sekmadienį laimėjo keirino rungties paguodos finalą ir užėmė septintąją vietą.

Kiek geriau antrąją moterų daugiakovės (omniumo) varžybų dieną sekėsi Aušrinei Trebaitei, tačiau su 35 taškais galutinėje rikiuotėje ji liko paskutinė - 23-čia. Sekmadienį Lietuvos dviratininkė užėmė antrąją vietą greitojo rato lenktynėse, buvo 18-ta 2 km asmeninėse lenktynėse laikui bei liko 22-a taškų lenktynėse.

Kukliai vyrų sprinto kvalifikacijoje startavo ir į atkrintamąsias varžybas nepateko abu lietuviai - Vasilijus Lendel nuotolį įveikė per 10,488 sekundės ir buvo 36-as, o Svajūnas Jonauskas sugaišo 10,835 sekundės ir liko paskutinis - 41-as.