Dubleriai pateko į antrąjį LKF Mažosios taurės etapą

Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos" krepšininkai lengvai įveikė pirmąjį LKF Mažosios taurės varžybų etapą. Pirmą dvikovą namuose 5 taškais laimėję jaunieji žalgiriečiai atsakomajame mače Vilniuje įtvirtino savo pranašumą prieš „BC Lryto fanai" komandą 104:86 (30:16, 15:33, 28:21, 31:16).

Antrajame LKF Mažosios taurės etape kauniečiai „Žalgiris-Sabonio mokykla" susitiks su Regioninėje krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujančia Neringos „Neringos kuršių" ekipa. Pirmajame etape ši komanda eliminavo toje pačioje lygoje žaidžiančius Klaipėdos „Tekodos" krepšininkus.

Žalgiriečių rungtynės Vilniuje prasidėjo greitu žaidimu ir po 10 minučių svečiai jau pirmavo 30:16. Antrajame kėlinyje „BC Lryto fanai" sustojo į aikštės gynybą, dažnai naudotą ir pirmajame susitikime. Nors kauniečiai buvo pasiruošę ją įveikti, tačiau kurį laiką buksavo ir prieš didžiąją pertrauką net atsilikinėjo 4 taškais. Visi reikalai išsisprendė antroje mačo dalyje, kai „Žalgiris-Sabonio mokykla" rado priešnuodžių varžovų aikštės gynybai. Aukštą žaidimo tempą palaikę jaunieji žalgiriečiai nuvargino varžovus ir laimėjo susitikimą galutiniu 18 taškų skirtumu.

Rungtynėse pasižymėjo visi 12 Kauno ekipos krepšininkų.

„Žalgiris-Sabonio mokykla": V.Čižauskas 19, R.Čepanonis 15, M.Pukinskas 12, D.Girdvila 10, M.Ruokis 10, D.Gudeliauskas 10, K.Mikuličius 8, K.Jakas 8, M.Rutkauskas 6, T.Urbonas 2, R.Jakštas 2, G.Janonis 2.