Du Londono klubai vis dar vaikosi Čempionų lygos kelialapį

Trečiadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos atkeltos 33 turo rungtynės. Jose susitiko du Londono klubai – „Chelsea“ ir „Tottenham“. Po atkaklios ir dramatiškos kovos rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2-2, todėl ekipos toli gražu dar nėra garantuotos dėl kelialapio į kito sezono UEFA Čempionų lygą.

Pirmoje mačo pusėje „mėlyniesiems“ įvarčius pelnė duetas iš Brazilijos – Oscaras ir Ramiresas. Per pirmas 45 minutes kartą svečių gretose pasižymėjo Emmanuelis Adebayoras, tuo tarpu antrajame kėlinyje dar vieną tikslų smūgį atliko Gylfi Sigurdssonas.

Rungtynių aprašymas

Pirmasis kėlinys. Šeimininkai jau 11 minutę išsiveržia į priekį. Po tikslaus Gary Cahillo perdavimo įvartį į svečių komandos vartus muša Oscaras.

Pavojingą epizodą prie „Chelsea“ klubo vartų sukuria „Tottenham“ ekipa. Vokietis Lewisas Holtby atlieka tolimą smūgį, o kamuolys praskrieja greta virpsto. Jau kitoje atakoje galimybę pelnyti įvartį turi Juanas Mata, bet ispanui taip pat pritrūksta tikslumo.

Edenas Hazardas priverčia padirbėti gynėją Michaelą Dawsoną. Belgas smūgiuoja maždaug iš 16 metrų atstumo, bet varžovas spėja grįžti į gynybą ir neutralizuoja pavojų.

26 minutę rezultatas tampa lygus 1-1. Šeimininkai suklysta varžovų aikštės pusėje, o Emmanuelis Adebayoras atlieka 40 metrų sprintą ir atlikęs tikslų smūgį nuginkluoja vartininką Petrą Čechą.

Ir toliau svečių gretose pastebimiausiai rungtyniauja E.Adebayoras. Puolėjas atlieka dar vieną pavojingą smūgį į varžovų komandos vartus, bet šį kartą afrikiečio smūgis tikslo nepasiekia.

Šeimininkai dar kartą išsiveržia į priekį. Fernando Torresas atlieka puikų perdavimą Ramiresui, o šis neklysta ir išnaudoja atsiradusią galimybę.

Mačo arbitras prie pirmojo kėlinio prideda dvi minutes, bet per jas komandos daugiau įvarčių neįmuša ir persirengimo kambarių link patraukia rezultatui esant 2-1.

.

Antrasis kėlinys. Antrosios rungtynių dalies pradžioje klastingą smūgį varžovų vartų link atlieka šeimininkų krašto gynėjas Cesaras Azpilicueta. Deja, ispano smūgiuotas kamuolys praskrieja šiek tiek aukščiau vartų ir rezultatas lieka nepakitęs.

E.Hazardas turi puikią galimybę padvigubinti savo komandos turimą persvarą, bet belgui nepavyksta atlikti nei tikslaus smūgio, nei perdavimo.

„Chelsea“ klubas toliau švaisto progas. J.Mata pritraukia prie savęs net tris varžovų gynėjus ir išveda Ramiresą vieną prieš vartininką Hugo Llorisą. Kad ir kaip bebūtų keista, brazilas nespėja patogiai pasitaisyti kamuolio ir priešininkai jį perima.

„Tottenham“ ekipa atlieka keitimus ir stiprina puolimą, bet kol kas keitimai nepasiteisina ir šeimininkai toliau sėkmingai ginasi antrajame kėlinyje.

Svečiai perima iniciatyvą, bet prie „mėlynųjų“ vartų nesugeba nuveikti nieko prasmingo. Trenerio Rafaelio Benitezo auklėtiniai ir toliau kantriai ginasi bei artėja svarbios pergalės link.

80 minutę rezultatas dar kartą tampa lygus. Po keitimo aikštėje pasirodęs Gylfi Sigurdssonas įsiveržia į varžovų baudos aikštelę ir be didesnio vargo pelno įvartį. Dabar iniciatyvą į savo rankas perima šeimininkai.

Prie antrojo kėlinio arbitras pridėjo keturias minutes, bet per jas komandos įvarčių nemuša. Lygiosiomis pasibaigęs mačas reiškia, kad dėl kelialapio į UEFA Čempionų lygos turnyrą nėra garantuoti nei „Chelsea“, nei „Tottenham“, nei „Arsenal“ klubai.