D.Songailos naudingumo žaidimo pergalei neužteko

Pralaimėjimą po trijų iš eilės pergalių NBA pirmenybėse šiąnakt payrė Dariaus Songailos Naujojo Orleano „Hornets“ komanda. Ji savo aikštelėje 96:113 (30:21, 32:32, 17:28, 17:32) turėjo pripažinti Niujorko „Knicks“ krepšininkų pranašumą.

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojusi Niujorko ekipa dažniausiai laimi tada, kai suveikia „Knicks“ gynyba. Per šešias rungtynes, kuomet varžovai į „Knicks“ krepšį įmetė mažiau nei 100 taškų, penkis kartus pergalę šventė Niujorko krepšininkai.

O štai tuo tarpu, kai „Knicks“ praleistų taškų riba viršijo 100 taškų, per 17 rungtynių net 14 kartų laimėjo Niujorko komandos varžovai, rašo basketnews.lt.

Šiame mače visas „Hornets“ žaidimas subyrėjo per paskutinius du kėlinius. Trečiajame kėlinyje sužaidus 4 minutes šeimininkai dar turėjo 7 taškų pranašumą (69:62), tačiau netrukus „Knicks“ surengė spurtą 13:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (75:71).

Visgi po šio spurto „Hornets“ krepšininkai atsigauti sugebėjo ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui Jamesas Posey minimalią persvarą buvo sugrąžinęs šeimininkų ekipai (96:95). Tačiau galingas svečių finišas ir spurtas 18:0 neleido suabejoti rungtynių baigtimi.

Naudingai šiame mače žaidė Songaila. Lietuvis per 25 minutes pelnė 10 taškų (5/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/1 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Hornets“: Davidas Westas 20, redragas Stojakovičius 16, Chrisas Paulas 13 (13 rez. perd.), Emeka Okaforas 12, Darius Songaila 10, Marcusas Thorntonas 10, Devinas Brownas 9.

„Knicks“: Alas Harringtonas 28, Chrisas Duhonas 22 (9 rez. perd.), Wilsonas Chandleris 20, Davidas Lee 17 (14 atk. kam.), Danilo Gallinari 12 (11 atk. kam.), Larry Hughesas 8 (7 rez. perd.).

Šiame straipsnyje: Darius Songailahornets