D.Songaila vėl buvo kuklus, bet „Hornets“ šventė pergalę

Solidžią pergalę šiąnakt NBA pirmenybėse iškovojo lietuvį savo gretose turinti Naujojo Orleano „Hornets“ komanda. Ji išvykoje 112:84 (35:28, 25:18, 34:17, 18:21) sutriuškino Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.

Saugų pranašumą svečiai susikrovė dar per pirmąją rungtynių pusę. Trečiąjį kėlinį „Hornets“ pradėjo spurtu 14:5 ir po pertraukos sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis (74:51), rašo basketnews.lt.

Naujojo Orleano ekipai kelis kartus buvo įgijusi didesnį negu 30 taškų pranašumą, o jis sumažėjo tik pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

Nugalėtojų gretose Darius Songaila žaidė 19 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei sykį prasižengė.

„Hornets“: Devinas Brownas 25, Chrisas Paulas 24 (10 rez. perd.), Davidas Westas 17 (9 atk. kam.), Predragas Stojakovičius 12, Hiltonas Armstrongas 12.

„Clippers“: Ricky Davisas 14, Rasualas Butleris 14, Chrisas Kamanas 14, Baronas Davisas 8 (8 rez. perd.), Alas Thorntonas 8, Sebastianas Telfaras 8.

Šiame straipsnyje: Darius Songailahornets