D.Songaila pelnė 12 taškų, bet jo komanda pralaimėjo

Rezultatyvaus Dariaus Songailos žaidimo nepakako, kad Naujojo Orleano „Hornets“ iškovotų pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Lietuvio ekipa praėjusią naktį išvykoje 90:94 neatsilaikė prieš Dalaso „Mavericks“ krepšininkus.

Aikštėje pasirodęs tik ketvirtajame kėlinyje, D. Songaila iš viso žaidė 11 minučių ir pelnė 12 taškų (6/6 dvitaškių), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą, rašo eurobasket.lt.

D. Songaila pelnė paskutinius 4 savo ekipos taškus, kurie paskutinę dvikovos minutę dukart sumažino atsiklikimą iki 2 taškų. Vis dėlto „Hornets“ nesugebėjo apsiginti ir nepajėgė išlyginti rezultato.

„Mavericks“: Jose Barea 23 taškai, Joshas Howardas 14, Jasonas Kiddas 13 (13 rez. perd.), Drew Goodenas 12, Dirkas Nowitzki 10, Shawnas Marionas 10.

„Hornets“: Chrisas Paulas 20 (16 rez. perd.), Darius Songaila 12, Davidas Westas 11, Jamesas Posey 10.

NBA Vakarų konferencijoje D. Songailos komanda dalijasi 11-12 vietomis - per 23 mačus ji iškovojo 10 pergalių.

Šiame straipsnyje: Darius Songailahornets