D.Songaila – netoli trigubo dublio

Geriausias rungtynes ikisezoninėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) varžybose sužaidė Darius Songaila, tačiau jo komandos tai negelbėjo.

Naujojo Orleano „Hornets“ išvykoje be geriausių žaidėjų 92:126 (28:26, 25:29, 17:33, 22:38) turėjo pripažinti „Golden State Warriors“ pranašumą.

„Hornets“ treneris leido pailsėti Chrisui Paului ir Davidui Westui, o Emeka Okaforas vis dar gydosi traumą. Tuo pasinaudoję „Warriors“ krepšininkai nepavejamai į priekį pabėgo tračiajame kėlinyje (88:70).

Penktąjį pralaimėjimą per 7 rungtynes patyrusiam Naujojo Orleano klubui Songaila per 21 minutę pelnė 16 taškų (8/11 dvitaškių), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, po 2 kamuolius perėmė ir prarado, ra6o basketnews.lt.

„Hornets“: Darrenas Collisonas 17, Darius Songaila 16, Hiltonas Armstrongas 15, Marcus Thorntonas 10.

„Warriors“: Anthony Morrow 34, Corey Maggette'as 23, Monta Ellis 18, Stephenas Curry 14, C.J. Watsonas 12.