D.Songaila ir vėl pelnė 6 taškus

Sunkią pergalę šiąnakt Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Naujojo Orleano „Hornets“ ekipa. Ji savo aikštelėje po pratęsimo 102:99 (20:30, 19:17, 29:23, 23:21, 11:8) palaužė Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

Pratęsimą „Hornets“ ekipai išplėšė Darrenas Collisonas, kuris likus žaisti vos 7 sekundes pataikė tritaškį bei išlygino rezultatą (91:91), rašo basketnews.lt.

Per pridėtą laiką aikštėje ir toliau virė atkakli kova. Lygus rezultatas švieslentėje degė ir likus žaisti 27 sekundes (99:99), bet netrukus Collisonas ir Devinas Brownas pataikė tris baudas ir įtvirtino „Hornets“ pergalę.

Jau penktose iš eilės rungtynėse Darius Songaila pelno 6 taškus (3/6 dvitaškių). Lietuvis taip pat atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Hornets“: Davidas Westas 27 (10 atk. kam.), Devinas Brownas 18 (8 rez. perd.), Predragas Stojakovičius 10 (8 atk. kam., 3/16 metimų), Jamesas Posey 9, Emeka Okaforas 8 (13 atk. kam.).

„Bucks“: Luke'as Ridnour 23 (10 rez. perd.), Hakimas Warrickas 22 (10 atk. kam.), Brandonas Jenningsas 14 (8 atk. kam.), Charlie Bellas 12, Michaelis Reddas 11.