Druskininkuose medalius išsidalijo Lietuvos badmintoninikai

Druskininkuose baigėsi Lietuvos badmintono čempionatas, kuriame varžėsi beveik visi pajėgiausi šalies sportininkai.

Po du aukso medalius iškovojo Kęstutis Navickas, Vytautė Fomkinaitė ir Povilas Bartušis. K. Navickas nugalėjo vyrų vienetų varžybose ir su P. Bartušiu vyrų dvejetų turnyre, o moterų vienetų varžybose triumfavusi V. Fomkinaitė dar auksą laimėjo ir mišrių dvejetų varžybose, kur visus nugalėjo žaisdama poroje su P. Bartušiu.

Moterų dvejetų varžybas laimėjo Rebeka Aleksevičiūtė ir Gerda Voitechovskaja.

Vyrų vienetų varžybose nė vieno seto nepralaimėjęs K. Navickas ilgiausiai užtruko finale, kur per 24 minutes 21:10, 21:14 nugalėjo P. Bartušį.

Bronzą iškovojo Markas Šamesas, mažajame finale 22:24, 21:11, 21:17 įveikęs Igną Rezniką.

Nedalyvaujant Akvilei Stapušaitytei, moterų vienetų varžybas laimėjusi V. Fomkinaitė taip pat varžovėms nepralaimėjo nė vieno seto, o finale per 26 minutes 21:13, 21:13 įrodė savo pranašumą prieš Gerdą Voitechovskają.

Dvikovoje dėl bronzos medalio Rebeka Aleksevičiūtė 21:18, 21:16 nugalėjo Rasą Šulnienę.

Dvejetų varžybų finalinių kovų rezultatai:

Vyrų dvejetas –

finalas –

Karolis Navickas/Povilas Bartušis – Kazimieras Dauskurtas/Ramūnas Stapušaitis   21:13, 21:6

dėl 3 vietos –

Laurynas Sparnauskis/Tomas Vaškevičius – Dovydas Razas/Renaldas Šileris         21:17, 21:13

Moterų dvejetas –

finalas –

R.Aleksevičiūtė/G.Voitechovskaja – Vytautė Fomkinaitė/Indrė Starevičiutė        21:15, 21:16

Erika Noreikaitė/Vaiva Žymantaitė – Indrė Petrulaitienė/Rasa Šulnienė           21:12, 21:18

Mišrūs dvejetai –

finalas –

P.Bartušis/V.Fomkinaitė – Karolis Eimutaitis/Gerda Voitechovskaja               21:16, 21:16