D.Nowitzki paskutinę sekundę išplėšė pergalę

Įspūdingą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šventė Dalaso „Mavericks“ krepšininkai. Jie po pratęsimo 115:113 (33:28, 33:26, 19:28, 19:22, 11:9) palaužė Milvokio „Bucks“.

Pergalę Dalaso ekipai išplėšė Dirkas Nowitzki. Jis paskutinę pratęsimo sekundę pataikė neįtikėtiną dvitaškį. Per aukštai iškeltas varžovo rankas švystelėjęs kamuolį, Nowitzki ir likę Milvokio arenoje susirinkę žmonės stebėjo, kaip kamuolys pašokinėjo ant lanko, atsimušė į lentą ir tik tada įkrito.

„Maniau, kad metimas bus taiklus. Tačiau atšokimas nuo lentos neabejotinai buvo sėkmė, - kalbėjo pergalingo metimo autorius. - Atrodė, kad kamuolys ant lanko šokinėja amžinai. Mums pasisekė“.

Ketvirto kėlinio pabaigoje Brandonas Jenningsas ir Jasonas Terry apsikeitė taikliais metimais ir komandoms teko žaisti pratęsimą, ra6o basketnews.lt.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 32 (11 atk. kam.), Drew Goodenas 22 (14 atk. kam.), Jasonas Terry 19, Rodrigue'as Beaubois 12, Jose Juanas Barea 11, Jasonas Kiddas 9 (17 rez. perd., 10 atk. kam.).

„Bucks“: Brandonas Jenningsas 25 (8 rez. perd., 7 atk. kam.), Ersanas Ilyasova 19 (12 atk. kam.) Luke'as Ridnouras 17, Lucas Richardas Mbah a Moute ir Andrew Bogutas po 13.

Kitose NBA rungtynėse Rudy Fernandezas paskutinę ketvirto kėlinio sekundę išplėšė pratęsimą, bet jo komanda vis tiek pralaimėjo. Portlendo „Trail Blazers“ išvykoje po pratęsimo 95:99 (28:20, 20:23, 19:15, 18:27, 10:14) nusileido Atlantos „Hawks“.

Šiame straipsnyje: MavericksBucks