Didžiosios Britanijos lenktynininko pergalė pasaulio autoralio čempionate

Argentinos ralio - ketvirtojo pasaulio autoralio čempionato etapo - nugalėtoju tapo Didžiosios Britanijos atstovas Krisas Meeke'as su "Citroen", vienuolika greičio ruožų įveikęs per 3 valandas 41 minutę 44,9 sekundės.

Tai buvo pirmoji 35-erių metų lenktynininko pergalė pirmenybių istorijoje, po kurios bendroje sezono įskaitoje su 35 taškais jis pakilo į penktąją vietą.

Paskutinį kartą pasaulio autoralio čempionato etapą Didžiosios Britanijos atstovui - 1995-ųjų planetos čempionui škotui Colinui McRae'ui - buvo pavykę laimėti 2002 metais.

Antroji vieta Argentinos ralyje atiteko norvegui Madsui Ostbergui ("Citroen"), kuris nugalėtojui pralaimėjo 18,1 sekundės.

Pirmą kartą tarp etapo prizininkų per savo karjerą pateko trečiąją vietą užėmęs britas Elfynas Evansas ("Ford"), kurį nuo K. Meeke'o skyrė beveik pusketvirtos minutės:

1. Kris Meeke (D. Britanija), "Citroen"        3 val. 41 min. 44,9 sek.

2. Mads Ostberg (Norvegija), "Citroen"               atsiliko 18,1 sek.

10.Federico Villagra (Argentina), "Ford"                   25:19,6

Pasaulio autoralio čempionato lyderiu bendroje įskaitoje tebėra dukart planetos čempionas prancūzas Sebastienas Ogieras su "Volkswagen". Argentinos ralyje, kurio Prancūzijos lenktynininkui nepavyko laimėti nė karto, dėl variklio gedimo šįkart jis finišavo keturioliktas:

1. Sebastien Ogier (Prancūzija)           84 tšk.