„Devils“ ledo ritulininkai pralaimėjo po pratęsimo

Trečią nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė tryliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (32 pergalės ir 49 pralaimėjimai; 78 tšk.) klubas.

Ketvirtadienį svečiuose 19,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai po pratęsimo 3:4 (1:2, 2:1, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti antrą pergalę iš eilės iškovojusios ir trečiąją poziciją Rytų konferencijoje užimančios Tampos "Lightning" (49 pergalės bei 32 pralaimėjimai; 106 taškai) komandos pranašumą.

Per 14 su puse žaidimo minučių (14:25) lietuvis dukart smūgiavo į varžovų vartus, blokavo priešininko metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 73 šio sezono mačus - 4 įvarčiai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 42 baudos minutės.

Du įvarčius nugalėtojams, kartu ir pergalingą per pratęsimą, pelnė Tyleris Johnsonas (6:26 ir 61:22), po vieną - Nikita Nesterovas (9:13) bei Stevenas Stamkosas (37:42).

Du įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Steve'as Bernier'as (5:06 ir 37:58), vieną - Patrikas Eliašas (30:17).