Daugiakovės varžybas laimėjo Varėnos rinktinės pasieniečiai

Ketvirtadienį pasibaigusiose VSAT daugiakovės varžybose lygių nebuvo Varėnos rinktinės pareigūnams. Dzūkijos pasieniečiai triumfavo ir komandinėje, ir asmeninėje įskaitose.

Pasieniečių mokykloje Medininkuose vykusiose varžybose visų VSAT rinktinių, išskyrus Specialiųjų užduočių, ir Pasieniečių mokyklos pareigūnai varžėsi trijose rungtyse: šaudymo, prisitraukimų prie skersinio ir 3 km kroso bėgimo.

Kiekvieną komandą sudarė 3 pasieniečiai.

Komandinėje įskaitoje nepralenkiama buvo VSAT Varėnos rinktinė, surinkusi 301 tašką. Antri buvo Ignalinos atominės elektrinės apsaugos rinktinės pasieniečiai - 257 taškai, treti - Pakrančių apsaugos rinktinės pareigūnai. Uostamiesčio komandos sąskaitoje - 222 taškai.

Asmeninėje įskaitoje dvi pirmąsias vietas užėmė VSAT Varėnos rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnai. Pirmąją vietą iškovojo vyresnysis pasienietis Žydrūnas Pilius, surinkęs 106 taškus. Nuo nugalėtojo nedaug atsiliko jo kolega Mindaugas Stulgys. Jo sąskaitoje - 100 įskaitinių taškų.

Trečią vietą užėmė Ignalinos atominės elektrinės apsaugos rinktinės Specialiosios paskirties poskyrio vyresnysis pasienietis Darius Jakovlevas, pelnęs 96 taškus.

Prizines vietas laimėję dalyviai bei komandos apdovanotos diplomais, prizais ir medaliais.

Šiame straipsnyje: daugiakovėVSAT