Danas Rapšys – Europos jaunių plaukimo čempionas

Pirmąjį aukso medalį Lietuvai Europos jaunių (17-18 metų vaikinai ir 15-16 metų merginos) plaukimo pirmenybėse Lenkijoje iškovojo Danas Rapšys, triumfavęs 200 m rungties nugara finale.
Lietuvos plaukikas šeštadienį nuotolį įveikė per 1 minutę 59,31 sekundės pagerino Senojo žemyno šios amžiaus grupės čempionatų rekordą ir 0,20 sekundės aplenkė rusą Grigorijų Tarasevičių.
Bronzos medalis atiteko vengrui Davidui Foldhaziui, kuris nuo lietuvio atsiliko 0,58 sekundės.
Ketvirtadienį Danas Rapšys tenkinosi sidabru dvigubai trumpesniame nuotolyje, o Ugnė Mažutaitytė laimėjo sidabrą 200 m rungties nugara varžybose.