D. Zubraus klubo varžovai išlygino pusfinalio serijos rezultatą

Ketvirtosiose 2015-2016 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse Dainiaus Zubraus atstovaujamas San Chosė „Sharks“ klubas svečiuose, stebint 17,2 tūkst. žiūrovų, tik trečiajame pratęsime 3:4 (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) nusileido Nešvilio „Predators“ ledo ritulininkams, kurie išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2–2.

Pirmuosius du serijos susitikimą savo aikštėje „Sharks“ komanda laimėjo 5:2 (0:0, 0:1, 5:1) ir 3:2 (0:0, 1:0, 2:2), tačiau trečiąjį svečiuose pralaimėjo 1:4 (1:0, 0:2, 0:2).

38-erių metų puolėjas D. Zubrus, kuris reguliariajame sezone per 50 mačų savo ekipai pelnė 3 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 baudos minučių, sekmadienio rungtynėms vėl nebuvo registruotas.

Pergalingą įvartį 112 dvikovos minutę (111:12) įmušė Mike'as Fisheris.

Susitikimo eigoje šeimininkai dusyk pirmavo po Colino „Wilsono (0:41) ir Mike'o Fisherio (9:50) tikslių smūgių, tačiau svečiams išlyginamuosius įvarčius pelnė Brentas Burnsas (3:08) ir Joonas Donskoi'us (34:09).

Tačiau trečiajame kėlinuke jau Brentas Burnsas (46:48) išvedė svečius š priekį, o rezultatą pavyko išlyginti Jamesui Nealui (55:39).

Šeimininkų vartininkas Pekka Rinne'as, atrėmė net 44 varžovų metimus iš 47-ių, o svečių vartų sargas Martinas Jonesas – 41-ą iš 45-ių.

Tai buvo pirmosios šį sezoną NHL Stenlio taurės varžybų rungtynės, kuriose prireikė trečiojo pratęsimo ir ilgiausias mačas „Predators“ ekipos istorijoje. „Sharks“ ledo ritulininkams tai buvo ilgiausias susitikimas nuo 2008 metų, kai jie Dalase žaidė keturis pratęsimus.

Penktosios serijos rungtynės šeštadienį jau bus žaidžiamos San Chose.

Kitoje penktadienį vykusioje Vakarų konferencijos pusfinalio dvikovoje Dalaso „Stars“ klubas svečiuose po pratęsimo 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:0) įveikė Sent Luiso „Blues“ komandą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 2-2.