D. Zubraus klubas Vakarų konferencijoje pakilo į penktą vietą

Keturiasdešimtą pergalę 71-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į penktą vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilo San Chosė „Sharks“ (86 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.

Šeštadienį namuose 16,9 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) nugalėjo trečiojoje pozicijoje šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje esančią Niujorko „Rangers“ (88 tšk.) komandą.

Per 14 žaidimo minučių (14:08) lietuvis kartą metė į varžovų vartus, blokavo varžovo metimą ir trečiajame kėlinyje (50:32) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso šiame sezone 38-erių metų puolėjas D. Zubrus per 41 rungtynes pelnė 3 įvarčius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 baudos minučių.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Joelis Wardas (27:50 ir 47:34), po vieną – Joe Thorntonas (45:45) ir Joe Pavelskis (49:05), o garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Danas Boyle'as (37:32).

Sėkmingai žaidusio „Sharks“ vartininko Martino Joneso sąskaitoje – 25 atremti varžovų metimai iš 26.