D. Vištartaitė bei M. Valčiukaitė - universiados Kazanėje čempionės

XXVII-osios vasaros universiados Rusijoje irklavimo regatos aukso medalius sekmadienį iškovojo Europos čempionės Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė, savo šaliai varžybose pelniusios pirmąjį apdovanojimą.

2000 m distancijos pagrindiniame finale sekmadienį Lietuvos atstovės (7 min. 17,43 sek.) aplenkė visas varžovės - Suomijos, Rusijos, Čekijos, Ukrainos ir Baltarusijos irkluotojas.

Sidabras atiteko baltarusėms Tatjanai Kuchtai ir Jekaterinai Šliupskajai (7:24,63), o universiados irklavimo regatos bronza tenkinosi ukrainietės Anna Kravčenko bei Olena Buriak (7:29,84).

Lietuvos vaikinų keturvietė be vairininko (Rokas Balsys, Žygimantas Galinšanskis, Dovydas Balsys ir Marius Ralickas) finale aplenkė Ukrainos (6:46,18) atvirtus ir PAR (6:42,74) valtį iš užėmė ketvirtąją vietą - 6 min. 38,93 sek.

Universiados irklavimo regatos čempionais šioje valčių klasėje tapo Vokietijos (6:27,51) irkluotojai, antras finišavo Italijos (6:30,56) ekipažas, o treti buvo Rusijos (6:37,01) sportininkai.