D. Rapšys nepateko į pasaulio plaukimo čempionato pusfinalį

Rusijos vykstančiame 16-ame pasaulio vandens sporto šakų čempionate pirmadienį ryta tęsėsi plaukikų atrankos varžybos baseine.

Pirmasis iš lietuvių antrąją dieną startavęs Danas Rapšys 100 m nuotolį nugara nuplaukė per 54,86 sekundės ir finišavo aštuntas penktajame plaukime, tačiau bendroje įskaitoje liko 28-as tarp 68-ių dalyvių ir į pusfinalį nepateko. Iki išsvajoto šešioliktuko jam pritrūko 0,80 sekundės.

Greičiausiai atrankoje šią rungtį įveikė Okeanijos rekordą pagerinęs australas Mitchellas Larkinas (52,50 sek.), amerikietis Mattas Greversas (53,21 sek.) bei kinas Jiayu Xu (53,29 sek.).

Pirmadienį atrankos varžybose dar startuos Rūta Meilutytė (100 m krūtine) ir Povilas Strazdas (200 m laisvu stiliumi).