D. Rapšys ir A. Šidlauskas Singapūre užtikrintai įplaukė į finalus

Singapūre vykstančio trečiojo pasaulio plaukimo taurės etapo vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje šeštadienį lietuvis Danas Rapšys užėmė pirmąją vietą ir pateko į finalą.

24-erių lietuvis finišavo per 1 min. 49,92 sek. ir užtikrintai aplenkė artimiausius varžovus.

Antrą rezultatą užfiksavo kinas Cao Jiwenas (1.52,13), trečią - vokietis Henningas Muhlleitneris (1.53,64).

Atrankoje dalyvavo 47 plaukikai, į penktadienį vyksiantį finalą pateko aštuoni sportininkai.

Vyrų 200 m plaukimo krūtine atrankoje 22-ejų metų Andrius Šidlauskas (2.14,92) užėmė antrąją vietą ir taip pat žengė į finalą.

Greičiau už mūsiškį plaukė tik amerikietis Andrew Wilsonas (2.12,22). Trečias buvo kitas amerikietis Jonathanas Tyburas (2.15,93). Šioje rungtyje startavo 27 plaukikai.

D. Rapšys Singapūre triumfavo 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje ir pelnė sidabrą 200 m kompleksinio plaukimo rungtyje, o A. Šidlauskas iškovojo bronzą 100 m plaukimo krūtine varžybose.

FINA pasaulio plaukimo taurės etapai vyks trijuose regionuose - Azijoje, Europoje ir Viduriniuosiuose Rytuose. Iš viso plaukikus priims septynių šalių miestai. Sportininkai šiųmetinėje taurėje išsidalins 2,5 mln. JAV dolerių (apie 2,24 mln. eurų) prizų fondą. Visi etapai vyks 50 m baseine, o plaukikai varžybų metu turi galimybę įvykdyti kvalifikacinius normatyvus į kitų metų Tokijo olimpines žaidynes.

Go Dan Go!

Go Dan Go! portretas
Saunuolis! Dziaugiuosi uz tave! Taip ir toliau! Linkiu, kad kvapo nepritruktu ir kad neatimtu medaliu ;D