CSKA iškovojo kelialapį į Eurolygos finalinį ketvertą

Eurolygos ketvirtfinalio ketvirtajame mače Maskvos CSKA klubas išvykoje 94:85 (22:20, 14:14, 31:20, 27:31) pranoko Vitorijos „Caja Laboral“ krepšininkus, laimėjo seriją 3:1 bei iškovojo kelialapį į finalinį ketvertą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutes šeimininkai atkūrė intrigą (80:85), bet čia pat Milošas Teodosičius smeigė tritaškį ir sudėjo visus taškus ant „i“.

Nugalėtojams Nenadas Krstičius (27 naud. bal.), Sonny Weemsas ir Viktoras Chriapa (12 atk. kam., 29 naud. bal.) pelnė po 19 taškų, M.Teodosičius – 13, Vladimiras Micovas pridėjo 12 taškų.

Pralaimėjusiems 19 taškų įmetė Fabienas Causeur, 17 – Thomas Huertelas, 15 taškų surinko Fernando San Emeterio.

M. Gecevičiaus klubui prireiks 5-ųjų serijos rungtynių

Charakterį pademonstravusi Stambulo „Anadolu Efes“ komanda išsaugojo šansus žengti į Eurolygos finalinį ketvertą.

Turkai namuose 74:73 (12:20, 26:24, 18:14, 18:15) palaužė Pirėjo „Olympiacos“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 2:2.

Likus žaisti pusantros minutei šeimininkai atsilikinėjo 66:73. Visgi tada Jordanas Farmaraspelnė šešis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki minimalaus (72:73), o pergalingus du taškus likus žaisti 2 sekundes įmetė Jamonas Lucasas.

Per likusį laiką Kosto Sloukaso metimas skriejo pro šalį.

Martynas Gecevičius „Olympiacos“ gretose registruotas nebuvo.

Lemiamos rungtynės bus žaidžiamos Pirėjuje.

„Anadolu Efes“: Jordanas Farmaras 15 (0/3 dvit., 2/5 trit., 9/10 baud.), Duško Savanovičius ir Semihas Erdenas (12 atk. kam.) po 12, Jamonas Lucasas 10, Joshua Shippas 7.

„Olympiacos“: Acie Law 15 (3/5 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud.), Kostas Papanikolaou 14, Kyle‘as Hinesas 11, Kostas Sloukas 10, Georgios Printezis 9.

Šiame straipsnyje: EurolygaCSKACaja Laboral