„Chimki“ palaužė Maskvos „Dinamo“ klubą

Vieningosios lygos "Promo taurės" turnyro antrajame pusfinalyje Maskvos srities "Chimki" ekipa rezultatu 67:61 (17:9, 27:16, 11:23, 12:13) palaužė Maskvos srities "Dinamo" klubą, kuriame žaidžia Robertas Javtokas ir Darjušas Lavrinovičius, praneša Krepsinis.net.

Susitikimo pirmojoje pusėje kur kas geriau rungtyniavo Sergio Scariolo vadovaujamas "Chimki" klubas, kuris po pirmųjų dviejų kėlinukų pirmavo 19 taškų (44:25). Po ilgosios pertraukos "Dinamo" ekipa atsigavo ir ėmė mažinti atotrūkį, tačiau išlyginti rezultatą "lietuviškajam" klubui pritrūko ir laiko, ir jėgų.

D.Lavrinovičius iš viso aikštelėje praleido 20 minučių ir per šį laiką pelnė 4 taškus (1/5 dvitaškių, 0/2 dvitaškių, 2/2 baudų) bei atkovojo 6 kamuolius.

R.Javtokas per aikštelėje praleistas 16 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškių, 0/1 tritaškių), bet atkovojo vieną kamuolį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Antonas Ponkrašovas, kuris pelnė 16 taškų, Jose Garbajosa ir Mike'as Wilkinsonas (9 atk. kam.) pridėjo po 10. Carloso Delfino sąskaitoje - 2 taškai.

"Dinamo" klube išsiskyrė 16 taškų surinkęs Bostjanas Nachbaras (9 atk. kam.) ir 15 taškų pelnęs Travisas Hansenas.

"Chimki" ekipa Vieningosios lygos "Promo taurės" turnyro finale susigrums su Maskvos CSKA komanda.