„Chelsea“ pasismagino: į „Aston Villa“ vartus „įsūdyti“ 8 įvarčiai

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos XVIII turo rungtynės.

Nepadoriu rezultatu 8:0 namuose Birmingemo „Aston Villa“ futbolininkus pažemino Londono „Chelsea“ ekipa.

Mėlynieji triuškinančią trijų įvarčių persvarą įgijo dar pirmame kėlinyje, o antrame surengė tikrą „šou“: įvarčius mušė Frankas Lampardas, Ramiresas, Oscaras, Edenas Hazardas vėl Ramiresas.  Savo progos 89 minutę dar neišnaudojo jaunasis Lucas Piazonas, kuris neįmušė 11m. baudinio. Tiesa, aštuoniolikmetis brazilas rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie penktojo „Chelsea“ įvarčio.

Kitame susitikime turnyro lyderis „Manchester United“ nesugebėjo išsaugoti persvaros prieš „Swansea City“ ir su Velso ekipa išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1.

„Gulbėms“ 29 minutę išlyginamąjį įvartį pelnė vienas šios komandos lyderių ispanas Michu, tuo tarpu „United“ gretose kiek anksčiau buvo pasižymėjęs prancūzas Patricas Evra.

Šiame mače netrūko abiejų komandų žaidėjų ginčų su arbitru ir geltonų kortelių, kurių buvo parodytos net šešios. Antrasis kėlinys priklausė „raudoniesiems velniams“, kurie du sykius „tikrino“ vartų konstrukcijos stabilumą ir neišnaudojo daugybės progų.

Šiame straipsnyje: ChelseaAnglijos lygaAston Villa