„Chelsea“ pačioje mačo pabaigoje iškovojo svarbią pergalę prieš MU

Motinos dieną sužaistos centrinės Anglijos „Premier“ lygos 36 turo rungtynės, kuriose susitiko „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“ klubai. Tik mačo pabaigoje įvartį pelnę „mėlynieji“ šventė svarbią pergalę minimaliu rezultatu 1-0.

Vienintelį įvartį šiame susitikime įmušė Juanas Mata. Ispanas pasižymėjo po tikslaus komandos draugo Oscaro perdavimo. Tiesa, rungtynių pabaigoje „raudonųjų velnių“ aikštėje liko tik dešimt, kadangi už nesportišką žaidimą raudoną kortelę prieš save išvydo Rafaelis Da Silva.

Rungtynių aprašymas

Pirmasis kėlinys. Pavojingą epizodą prie varžovų komandos vartų sukuria svečiai. Juanas Mata atlieka puikų perdavimą Demba Ba, bet puolėjas nesugeba kamuolio susistabdyti.

Kamuolį ilgiau kontroliuoja šeimininkai, bet jiems sukurti ypač pavojingų epizodų prie Londono ekipos vartų nepavyksta. Vos pasitaikius progai „Chelsea“ bando kontratakuoti.

Pavojingas Oscaro smūgis! Kamuolys atsimuša į virpstą ir ne daug trūksta, kad nuo vartininko Anderso Lindegaardo nugaros atsidurtų vartų tinkle. Danas gaudo kamuolį ir neutralizuoja pavojų.

Komandos savo žaidimą grindžia aukštais perdavimais. Tiek Mančesterio, tiek Londono ekipos stengiasi kuo dažniau atlikti aukštus perdavimus baudos aikštelės link. Kol kas ekipoms tokia žaidimo strategija nepasiteisina.

Puikia galimybe pasižymėti nepasinaudoja Tomas Cleverley. Ryanas Giggsas atlieka pavojingą perdavimą varžovų baudos aikštelės link, bet vartų sargas Petras Čechas kamuolį numuša. Pakartotinu bandymu smūgį atlieka minėtasis jaunasis „Man United“ saugas, kuriam, deja, į vartų stačiakampį pataikyti nepavyksta.

Nerimas trenerio Alexo Fergusono veide. Patrice'as Evra šlubčioja, todėl tai verčia škotą gerokai susirūpinti. Panašu, kad prancūzas gali tęsti rungtynes ir jam medikų pagalbos neprireikia.

Paskutinę kėlinio minutę pavojingą smūgį į Londono komandos vartus atlieka R.van Persie. Olandas sulaukia tikslaus T.Cleverley perdavimo, bet pasižymėti nesugeba.

.

Antrasis kėlinys. Antrojo kėlinio pradžioje iniciatyvą į savo rankas stengiasi perimti svečiai, bet šeimininkai gynyboje neklysta ir patikimai ginasi. Mančesterio miesto ekipa pastaruoju metu tik kontratakuoja ir laukia varžovų klaidų.

J.Mata ne pirmą kartą šiame susitikime išreiškia nepasitenkinimą teisėjo Howardo Webbo priimtiems sprendimams. Ispanas įsitikinęs, kad šiose rungtynėse arbitras klysta per dažnai.

Nors jau kurį laiką kamuolį ilgiau kontroliuoja Londono ekipa, jai niekaip nepavyksta pralaužti tankios priešininkų komandos gynybos. „Raudonieji velniai“ gynyboje neklysta ir neutralizuoja bet kokį pavojų.

F.Lampardas atlieka puikų perdavimą varžovų baudos aikštelės link, bet joje centimetrų pritrūksta J.Matai. Ispanas atsidengia ir stengiasi smūgiuoti į vartus, bet kamuolio nepasiekia ir proga lieka neišnaudota.

R.Giggsas tarsi jaunystėje „išmaudo“ tris varžovus ir atlieka perdavimą Rafaeliui Da Silvai. Pastarasis pabando rezultatyviai perduoti kamuolį R.van Persie, bet viskas baigiasi taip, kad vos įvarčio į savus vartus neįmuša Branislavas Ivanovičius. Svečiams nusišypso sėkmė.

„Chelsea“ komandos futbolininkai „ištampo“ šeimininkų gynybą ir muša gyvybiškai svarbų įvartį. J.Matai pavyksta tiksliai nukreipti kamuolį į vartininko A.Lindegaardo ginamus vartus bei išvesti svečius į priekį.

Mančesteryje darosi karšta. Rafaelis pasiduoda Davido Luizo provokacijai ir pastarąjį šiurkščiai griauna ant žaliosios vejos. Šeimininkų komandos gynėjui rodoma raudona kortelė ir Londono ekipa įgyja kiekybinę persvarą. (D.Luizo reakcija po tautiečio pražangos VIDEO)

Prie antrojo kėlinio teisėjas prideda keturias minutes, bet per jas komandos daugiau įvarčių neįmuša. Rungtynes laimi „Chelsea“ klubas, kuris turnyrinėje lentelėje vėl kyla į trečiąją poziciją.