Čempionų lygos finalo repeticija pasibaigė lygiosiomis (rezultatai)

Vokietijoje sužaisti šeši 32 turo „Bundesliga“ mačai. Centrinė šio turo dvikova vyko Dortmunde, kur „Borussia“ klubas susitiko su šalies čempionu Miuncheno „Bayern“. Šios abi ekipos žais UEFA Čempionų lygos finale, o šio finalo generalinė repeticija pasibaigė lygiosiomis 1-1.

Pirmą smūgį šiame mače 10 minutę atliko „Bayern“ klubo saugas Xherdanas Shaqiri, tačiau jo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į varžovų gynėją.

Tuo metu „Borussia“ po minutės sugebėjo išsiveržti į priekį. Jakubas Blaszczykowskis prasiveržė kairiuoju kraštu ir po jo perdavimo įvartį įmušė Kevinas Grosskreutzas. Kitos atakos metu „Bayern“ baudos aikštelėje krito Robertas Lewandowskis, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo. 14 minutę „Borussia“ atliko priverstinį keitimą - Moritzas Leitneris pakeitė Ilkay Gundoganą.

„Borussia“ klubas po įvarčio atrodė kiek geriau, tačiau „Bayern“ gan greitai atsigavo ir jau 23 minutę išlygino rezultatą, kai po Rafinha perdavimo įvartį galva pelnė Mario Gomezas.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, R.Lewandowskis puikiai prasiveržė kraštu ir atsidūrė priešais vartus, tačiau jam nepavyko įveikti Manuelio Neuerio. Kėlinio pabaigoje gerą progą turėjo ir M.Gomezas, bet jo smūgis buvo atlaikytas, todėl pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių nebuvo.

Antrąjį kėlinį abu klubai pradėjo aktyviai ir greitai apsikeitė pavojingomis atakomis. Sužaidus beveik valandą už Davido Alaba žaidimą ranka buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys į „Bayern“ vartus.

Prie kamuolio stojęs R.Lewandowkis galėjo išvesti „Borussia“ į priekį, bet lenko smūgį atlaikė M.Neueris. Iškart po šio epizodo „Borussia“ kėlė kampinį, kuris užsibaigė Felipe Santana smūgiu virš vartų.

Po keturių minučių „Borussia“ įgavo kiekybinį pranašumą – Rafinha už smūgį varžovui gavo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę. Dėl šio epizodo aikštėje kilo ne vienas ginčas.

Dortmundo klubas, turėdamas vienu žaidėju daugiau, bandė spausti „Bayern“ klubą. Ne vieną progą turėjo Julianas Schieberis, tačiau puolėjas dažnai sužaisdavo nesėkmingai.

Iki pat mačo pabaigos „Borussia“ klubui taip ir nepavyko išnaudoti savo kiekybinio pranašumo ir rungtynės pasibaigė lygiosiomis.

Kitame mače svarbią pergalę kovoje dėl vietos Europoje iškovojo Frankfurto „Eintracht“ klubas, kuris savoje aikštėje 3-1 įveikė Diuseldorfo „Fortuna“ klubą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Alexanderis Meieris, o vieną pridėjo Srdjanas Lakičius. Svečių gretose pasižymėjo Dani Schahinas. Po šios pergalės „Eintracht“ su 49 taškais užima 5 vietą, o „Fortuna“ su 30 taškų liko 15 vietoje.

Dramatiškos lygiosios buvo užfiksuotos Brėmene, kur vietos „Werder“ 2-2 sužaidė su „Hoffenheim“ klubu. „Werder“ po pirmo kėlinio pirmavo 2-0, kai įvarčius įmušė Aaronas Huntas ir Kevinas de Bruyne. Tačiau „Hoffenheim“ klube 86 ir 90 minutėmis pasižymėjo aikštėje po keitimo pasirodęs Svenas Schipplockas, kurio įvarčiai išplėšė jo klubui tašką. Po jo „Hoffenheim“ su 28 taškais liko 17 vietoje, o „Werder“ su 33 taškais liko 14 pozicijoje.

Lygiosiomis 2-2 sužaidė ir „Hannover“ bei „Mainz“ klubai, o pergales rezultatais 2-0 pasiekė Lėverkuzeno „Bayer“ bei Fiurto „Greuther“ ekipos. Jos atitinkamai įveikė „Nurnberg“ bei „Stuttgart“ klubus.