Čempionų lygos etape Kinijoje triumfavo Ž.Savickas!

Stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas 37-erių metų lietuvis Žydrūnas Savickas tęsia pergalių seriją svarbiausiose tarptautinėse varžybose.

Neseniai šventęs pergalę galiūnų Čempionų lygos etape Olandijoje, Ž.Savickas buvo nepralenkiamas ir Kinijos etape, kuriame dalyvavo net 32 galiūnai iš 31 pasaulio šalies.

Etapas Kinijoje prasidėjo dar liepos 4 dieną ir kasdien iš tolesnės kovos pasitraukdavo po 2-4 galiūnus. Sportininkams teko dalyvauti tiek individualiose, tiek komandinėse rungtyse. Į finalines varžybas pateko 12 pajėgiausių sportininkų, tarp kurių lygių nebuvo Ž.Savickui.

Pirmoje finalo rungtyje – 410 kg jungo nešime Ž.Savickas užėmė pirmą vietą, aplenkęs islandą Hafthorsą Bjornsoną ir suomį Laurį Niemį.

Antroje rungtyje – 410 kg sveriančio automobilio atkėlime – Ž.Savickas liko antras (9 kartai). Lietuvį aplenkė tik kanadietis Jeanas-Francoisas Carronas (10 kartų).

Paskutinėje finalo rungtyje – akmenų sukėlime – Ž.Savickas vėl buvo antras, į priekį praleidęs tik L.Niemį.

Bendroje įskaitoje triumfavo Ž.Savickas, antras liko H.Bjornsonas, o trečias – J-F.Carronas.

Kitas galiūnų Čempionų lygos etapas liepos 27-28 dienomis vyks Portugalijoje.