Čempionų lyga: ketvirtfinalio traukiniu riedės „Bayern“ ir „Malaga“

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiami paskutiniai atsakomieji aštunfinalio mačai. Po jų paaiškėjo, kad vietas ketvirtfinalyje užsitikrino Miuncheno „Bayern“ ir „Malaga“ klubai.

Bene didžiausią dėmesį sutraukė dviejų grandų – Miuncheno „Bayern“ ir Londono „Arsenal“ kova, kuri pasibaigė pirmajame mače rezultatu 3:1 bavarų naudai.

Jau nuo mačo pradžioj „kanonieriai“ spaudė varžovus ir bandė įmušti, kas vis dėlto pavyko – 3 minutę po Theo Walcotto perdavimo iš dešiniojo krašto, kamuolys pasiekė Olivierį Giroudą, o šis jį pasiuntė į vartų tinklą iš arti.

Vėliau visą kėlinį geriau atrodė „Allianz Arena“ šeimininkai, tačiau jų smūgiai skriejo toli nuo tikslo. Užbėgant įvykiams už akių, galima pasakyti, kad tik 5 smūgiai iš 23 smūgiuotų, skriejo į vartų plotą.

Antrajame kėlinyje bene realiausią progą išlyginti rezultatą turėjo Arjenas Robbenas, tačiau po puikaus Thomaso Mullerio perdavimo kulniuku, jis nerealizavo šanso – vartininkas Lukaszas Fabianskis sureagavo puikiai.

„Arsenal“ sunkiai sekėsi patekti į varžovų baudos aikštelę, tačiau antrajame kėlinyje jie neišnaudojo puikios progos, kai Gervinho sužaidęs sienele su Aaronu Ramsey, nesugebėjo įveikti „Bayern“ vartininko Manuelio Neuerio.

Visgi, londoniečiai sugebėjo pasinaudoti proga, kai buvo keliamas kampinis – po Santi Cazorla perdavimo, įvartį galva pelnė Laurentas Koscielny. Tai atgaivino svečių viltis, tačiau jų spaudimas nepasiteisino ir „Bayern“ šventė pergalę dėl svečiuose įmuštų įvarčių.

Kitame mače „Malaga“ turėjo problemų su „Porto“ klubu – jie pirmajį mačą Portugalijoje pralaimėjo 0-1, tad jiems reikėjo bent įvarčio.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Ispanijos klubo lyderis Isco puikiai pasinaudojo gauta galimybe, ir išlygino bendrą serijos rezultatą, kai po Manuelio Iturros perdavimo, smūgiavo į viršutinį kampą.

Antrajame kėlinyje „Porto“ prisidarė dar daugiau problemų, kai 49 minutę Stevenas Defouras gavo raudoną kortelę ir svečiai liko žaisti mažmoje.

Tuo „Malaga“ pasinaudojo, nepaisant to, kad jų varžovai turėjo taip pat šansų įmušti – 77 minutę Roque Santa Cruzas po Isco perdavimo nuo kampinio gairelės, užbaigė ataką smūgiu galva.

Taip Malagos miesto komanda pirmą kartą žengė į Europos taurių ketvirtfinalį, bendru rezultatu 2-1, įveikdama Portugalijos čempionus.

„Bayern“ 0 – 2 „Arsenal“
(bendras rezultatas 3-3)
3‘ [0 – 1] Olivier Giroud
85‘ [0 – 2] Laurent Koscielny

„Malaga“ 2 – 0 „Porto“
(bendras rezultatas 2-1)
43‘ [1 – 0] Isco