Čempionato nugalėtojai – klaipėdiečiai

Šių metų liepos 11 dieną Šiauliuose vyko 2013 metų Lietuvos Respublikos ugniagesybos sporto „A“ pogrupio čempionatas. Sportininkai varžėsi lipimo kablinėmis kopėčiomis, kovinio išsidėstymo ir 100 m kliūčių ruožo rungtyse. Susumavus rezultatus, bendrakomandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Klaipėdos komanda, antrąją vietą užėmė Vilniaus, trečiąją – Kauno komanda.

Suaugusiųjų grupėje pirmoji vieta atiteko Vilniaus, antroji – Kauno, trečioji – Klaipėdos komandai. Jaunimo grupėje stipriausi buvo klaipėdiečiai, antrąją vietą užėmė Šiaulių, trečiąją – Kauno komanda.

Lipimo kablinėmis kopėčiomis rungtyje suaugusiųjų grupėje pirmąją vietą užėmė Vilniaus APGV atstovas Justinas Gikas, antrąją – Klaipėdos APGV atstovas Pavelas Ivanovas, trečiąją  – Vilniaus APGV atstovas Edvard Sosnovski. 100 metrų kliūčių ruožo rungtyje pirmąją vietą iškovojo vilnietis Justinas Gikas, antrąją – taip pat vilnietis Vladislav Rogožin, trečiąją – kaunietis Valerij Trudoliubov.

Kovinio išsidėstymo rungtyje pirmąją vietą užėmė Kauno, antrąją – Vilniaus, trečiąją – Klaipėdos komanda.

Į Šiaulius pademonstruoti sportinį meistriškumą atvyko 5 komandos – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Visagino. Iš viso čempionate dalyvavo 80 sportininkų.

Pasveikinti jo dalyvių buvo atvykęs Šiaulių savivaldybės meras Justinas Sartauskas ir Šiaulių rajono savivaldybės meras Algimantas Gaubas. Sportininkams Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus vidaus tarnybos generolo Remigijaus Baniulio sveikinimus perdavė ir apdovanojimus įteikė departamento direktoriaus pavaduotojas vidaus tarnybos pulkininkas Artūras Račkauskas.