Čekė P. Kvitova Kinijoje tapo „Elite Trophy“ čempione

Spalio mėnesį Petra Kvitova iškovojo vienetų titulą Vuhane, o sekmadienį ji taip pat įspūdingai atrodė ir Džuhajuje pasibaigusiame „Elite Trophy“ turnyro finale. Čekė vos per valandą ir 10 minučių įveikė Eliną Svitoliną rezultatu 6:4, 6:2 ir tapo čempione.

E.Svitolina WTA pasaulio reitinge vos viena vieta atsilieka nuo P.Kvitovos ir pastaruoju metu demonstravo labai gerą sportinę formą. Tačiau ukrainietė pralaimėjo pirmas tris savo padavimų serijas ir atidavė mačo kontrolę į Čekijos tenisininkės rankas.

P.Kvitova Džuhajuje iškovojo savo 19 karjeros titulą, o per keturis mačus šią savaitę ji pralaimėjo vos 18 geimų. Čekė visuomet puikiai atrodo Azijos turnyruose, kuriuose yra pasiekusi 6 finalus ir iškovojusi 3 trofėjus.

„Kinijoje man visuomet labai sekasi! – po mačo teigė P.Kvitova. – Tai buvo puiki savaitė ir džiaugiuosi, jog turėjau galimybę čia rungtyniauti.“