„Cavaliers“ pergalių serija nutrūko Vašingtone

„Pralaimėjimą po penkių iš eilės pergalių Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šiąnakt patyrė Klivlendo „Cavaliers“ ekipa. Ji išvykoje 91:108 (32:22, 19:22, 21:31, 19:33) pralaimėjo Vašingtono „Wizards“ krepšininkams.

Iškovoję pergalę Vašingtono krepšininkai nutraukė šešių iš eilės pralaimėjimų seriją, basketnews.lt.

Antrojo kėlinio pradžioje „Cavaliers“ pranašumas buvo šoktelėjęs iki 17 taškų (41:24), tačiau po ilgosios pertraukos jis ėmė sparčiai tirpti ir jau trečiajame kėlinyje į priekį išsiveržė šeimininkai.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus beveik 2 minutes Maurice'as Williamsas buvo kiek priartinęs Klivlendo ekipą (79:76). Visgi netrukus „Wizards“ surengė spurtą 16:2 ir įpusėjus kėliniui abejonių kas laimės nebeliko (95:78).

Pirmąsias rungtynes šiame sezone „Wizards“ gretose sužaidė ir Antawnas Jamisonas. Po traumos grįžęs puolėjas žaidė 38 minutes, per kurias pelnė 31 tašką ir atkovojo 10 kamuolių.

Pralaimėjusiems Žydrūnas Ilgauskas per 28 minutes pelnė 10 taškų (5/8 dvitaškių), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 34 (9 rez. perd., 6 kld.), Žydrūnas Ilgauskas 10, Jamario Moonas 10, Darnellas Jacksonas 10, Delonte'as Westas 9.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 31 (10 atk. kam.), Caronas Butleris 19, Gilbertas Arenas 18 (8 atk. kam.), Mike'as Milleris 17, Earlas Boykinsas 9.

Šiame straipsnyje: Žydrūnas IlgauskasCavaliers