Bronzos medalį Europos čempionate lėmė dvi pergalės

Lietuvos jaunių bokso rinktinė iš Anapoje (Rusija) įvykusio Europos čempionato grįš su medaliu – trečiąją vietą užėmė visaginietis Aleksandras Trofimčiukas.

Trenerio Deniso Naidionovo auklėtinis svorio kategorijos iki 70 kg varžybų aštuntfinalyje nugalėjo armėną Gorą Tovmasianą, ketvirtfinalyje – airį Laviną Eoghaną, tačiau pusfinalyje pralaimėjo Italijos atstovui Yassinui Hermiui.

Pernai Europos jaunių bokso čempionate A.Trofimčiukas iškovojo sidabro medalį.

Ketvirtfinalio dvikovas Anapos ringe pralaimėjo ir penktąsias vietas užėmė vilnietė Kamilė Poškauskytė (iki 60 kg), kaunietis Nedas Gudomskas (iki 57 kg), panevėžietis Ruslanas Žalys (iki 63 kg) ir vilnietis Edvinas Ostapenka (per 80 kg).

Aštuntfinalio barjero neįveikė šiaulietis Simonas Liesinas (iki 48 kg), vilnietis Lukas Pusvaškis (iki 60 kg), kretingiškis Edvinas Griguola (iki 66 kg), kaunietis Gelmius Adomkevičius (iki 75 kg) bei panevėžietis Simonas Urbonavičius (iki 80 kg).

Lietuvos jaunių rinktinei vadovavo kaunietis Vidas Bičiulaitis.

Vakar finaluose kovėsi net trylika Rusijos boksininkų (šešios merginos ir septyni vaikinai). Septynis atstovus lemiamuose mūšiuose turėjo Anglija, penkis – Airija, po keturis – Italija ir Lenkija.