Bronzą plaukikas G. Titenis iškovojo ir 200 m vyrų rungties krūtine rungtyje

Bronzos medalį Vokietijos sostinėje vykstančiose Europos plaukimo pirmenybėse antradienį 100 m krūtine rungties finale iškovojęs 25-erių metų Giedrius Titenis ketvirtadienį trečias finišavo bei tokios pat vertės apdovanojimo savininku tapo ir 200 m krūtine rungties finale.

Bronza iškovojusio bei varžovus iš Didžiosios Britanijos, Rusijos (2), Italijos bei Liuksemburgo aplenkusio lietuvio rezultatas - 2 minutės 08,93 sekundės.

Tai geriausias G.Titenio pasiekimas šioje rungtyje šiame sezone, nedaug kuo nusileidžiantis Lietuvos rekordui bei asmeniniam plaukiko pasiekimui (2:07,80).

Europos čempiono auksą šioje rungtyje iškovojo Europos pirmenybių rekordininku tapęs varžybų šeimininkas vokietis Marco Kochas (2:07,47), o sidabro apdovanojimo savininku tapo britas Rossas Murdochas (2:07,77).

Pasveikino premjeras

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sveikina ir reiškia padėką Giedriui Titeniui, šiandien Europos plaukimo čempionate iškovojusiam antrąjį bronzos medalį. Po puikaus pasiekimo 100 m krūtine rungtyje plaukikas nenusileido ir 200 m distancijos finale, vėl įveikęs distanciją trečias.

„Visada smagu išgirsti apie Lietuvos sportininkų iškovotas pergales. Džiaugiuosi, kad šalyje yra perspektyvių, užsispyrusių ir talentingų atletų, tokių kaip Tu, Giedriau", – sveikindamas plaukiką sako premjeras.

Giedriaus Titenio pasiekimai nuosekliai tęsiasi nuo 2009 m. pasaulio pirmenybių Romoje, kai sportininkas toje pačioje 200 m plaukimo krūtine rungtyje laimėjo bronzą.