Benefisas Ispanijoje: R. Falcao pasižymėjo 5 įvarčiais

Įspūdingas rezultatas XVI Ispanijos futbolo lygos ture užfiksuotas Madride, kur vietos „Atletico“ nepasigailėjoLa Korunos „Deportivo“ 6-0.

Jau pirmajame kėlinyje šeimininkai pelnė tris įvarčius – 23 minutę Diego Costa išvedė juos į priekį, vėliau 28 ir 42 minutėmis Radamelis Falcao pridėjo du įvarčius.

Antrasis kėlinys „priklausė“ tik pastarajam kolumbiečiui – 64 minutę jis realizavo paskirtą vienuolikos metrų baudinį, o 68 bei 71 minutę įmušė dar du įvarčius. Vėliau „Atleti“ tiesiog ramiai apsigynė bei šventė triuškinančią pergalę.

Dar vienas triuškinantis rezultatas užfiksuotas Valensijoje, kur „Levante“ 4-0 nugalėjo „Mallorca“ klubą. Tuo tarpu „Athletic Bilbao“ ekipa minimaliu rezultatu 1-0 palaužė Vigo „Celta“ ekipą.

„Barcelona“ 2 - 1 „Betis“
16' [1 - 0 Lionel Messi
25' [2 - 0] Lionel Messi
38' [2 - 1] Ruben Castro