BBL: „Lietuvos rytas“ įveikė „Rock“ krepšininkus

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse Vilniaus "Lietuvos ryto" (9 pergalės ir 0 pralaimėjimų) ekipa, svečiuose 96:74 (25:22, 24:25, 18:8, 29:19) nugalėjo Tartu "Rock" (3 ir 7) krepšininkus.

Rungtynes dvitaškiu pradėjo aikštės šeimininkai - 2:0. Netrukus M.Gecevičiaus baudos metimai išlygino rezultatą - 2:2. Estams esant priekyje 4:2 svečiai pelnė 8 taškus be atsako ir truktelėjo į priekį - 10:4. Vienu metu „Lietuvos ryto“ pranašumas siekė 9 taškus (17:8), tačiau iki kėlinuko pabaigos „Rock“ ekipai pavyko sumažinti deficitą, kuris po pirmųjų dešimties žaidimo minučių siekė 3 taškus - 22:25.

Vos prasidėjus ketvirčiui Estijos vicečempionai išlygino rezultatą - 27:27. Netrukus sostinės krepšininkai vėl išsiveržė į priekį ir kontroliavo padėtį viso kėlinio metu, tačiau aikštės šeimininkai jiems neleido įgyti solidaus pranašumo. Įpusėjus mačui BBL čempionai buvo priekyje vos 2 taškais - 49:47.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ir toliau priekyje buvo vilniečiai, kurie sužaidus 4 minutes turėjo 8 taškų persvarą - 58:50. Besibaigiant trečiajai susitikimo atkarpai S.Babrauskas pataikė iš toli ir skirtumas tarp ekipų pirmą kartą tapo dviženklis - 65:55. Toks jis išliko ir sužaidus trisdešimt minučių - 67:55, rašo krepsinis.net.

Per paskutinį kėlinuką „Rock“ krepšininkams nepavyko atsitiesti. „Lietuvos rytas“ sužaidus 8 minutes padidino pranašumą iki 21 taško (88:67) bei ramiai užbaigė mačą išsaugodamas solidų atotrūkį. Finalinė sirena paskelbė vilniečių pergale rezultatu 96:74.

"Lietuvos rytas": Martynas Gecevičius 24 (4/4 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), Milko Bjelica 16, Steponas Babrauskas 14, Artūras Jomantas ir Aronas Baynesas po 10, Bojanas Popovičius 9 (5 atk. kam. 5 rez. perd. 5 kld.), Dejanas Borovnjakas 6, Lukas Brazdauskis 4, Donatas Zavackas 3, Evaldas Dainys ir Vidas Ginevičius taškų nepelnė.

"Rock": Scottas Morrisonas 17 (6 atk. kam.), Vallo Allingu 14, Janaras Taltas 13.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasBBL