Barselonoje – sėkmingas Didžiosios Britanijos tenisininkų startas

Ispanijoje startavo „Barcelona Open“ turnyras, kuriame pirmąją varžybų dieną pergales iškovojo du Didžiosios Britanijos tenisininkai Danielis Evansas ir Kyle'as Edmundas.

Abu britai Barselonoje ant grunto rungtyniavo pirmą kartą savo karjeroje.

43 pasaulio raketė D.Evansas pergalę iškovojo tik po labai atkaklios kovos su Thiago Monteiro 6:7 (4:7), 6:2, 7:6 (7:2). Tai buvo pirmasis brito mačas ant grunto dangos ATP lygio turnyre. Prieš tai jis ant šio aikštės paviršiaus yra rungtyniavęs tik Daviso taurėje bei „Challenger“ serijos varžybose.

Tuo tarpu K.Edmundas nugalėjo prancūzą Jeremy Chardy 6:3, 6:4 ir jau kitame etape susidurs su Dominicu Thiemu.

D.Evansas dėl vietos trečiame etape žais su Mischa Zverevu, kuris šiemet „Australian Open“ pirmenybėse nugalėjo Andy Murray.

Pirmąją „Barcelona Open“ turnyro dieną pergalę taip pat iškovojo italas Andreasas Seppis. Jis 6:4, 6:3 nugalėjo švedą Mikaelą Ymerą. Kitame etape taip pat išvysime ir ispaną Nicolasą Almagro, kuris įveikė Steveną Diezą 6:3, 6:4.

Pergales iškovoję tenisininkai jau užsitikrino 20 ATP reitingo taškų bei beveik 16 tūkst. eurų piniginę premiją.