„Barcelona“ lengvai pateko į Ispanijos futbolo taurės aštuntfinalį

Ispanijos futbolo taurės (Copa del Rey) savininkė šalies vicečempionė „Barcelona“ nesunkiai pateko į 2012-2013 metų taurės turnyro aštuntfinalį.

Ketvirtadienį atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse „Barcelona“ futbolininkai namuose 3:1 (1:1) nugalėjo III lygos „Alaves“ ekipą.

Beje, svečiai pirmavo po tikslaus Vigueros (17 min.) smūgio, tačiau dar pirmajame kėlinyje Adriano Correira (35 min.) išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje šeimininkų pergalę įtvirtino du Davido Villos (56 ir 58 min.) įvarčiai.

Argentinietis Lionelis Messis, kurio sąskaitoje kalendoriniais 2012 metaus jau 82 įvarčiai (absoliučiu rekordininku su 85 įvarčiais nuo 1972-ųjų tebėra vokietis Gerdas Muelleris), trečiadienį nebuvo registruotas rungtynėms.

Pirmąsias šešioliktfinalio rungtynes „Barcelona“ svečiuose laimėjo 3:0.

Kitų trečiadienį vykusių atsakomųjų rungtynių rezultatai (skliaustuose pirmųjų susitikimų rezultatai):

Barselonos "Espanyol" - "Sevilla"           0:3 (1:3)
Madrido "Atletico" - "Real Jaen CF" (III)   1:0 (3:0)
"Getafe" - "SD Ponferradina" (II)           0:0 (0:4)
"Levante" - "UD Melilla" (III)              4:1 (0:1)
"Valencia" - "UD Llagostera" (III)          3:1 (2:0)