Baidarininkas A. Ambotas Naujojoje Zelandijoje iškovojo net šešis aukso medalius

Puikų pasirodymą Naujojoje Zelandijoje vykstančiose pasaulio veteranų žaidynėse tęsia Lietuvos sportininkai. Net 11 medalių iškovojo Lietuvos baidarininkai – Sigitas Bulovas, Gintautas Šlaškus ir Aleksandras Ambotas.

Šešis kartus šių žaidynių čempionu tapo A. Ambotas. Jis 60-64 metų amžiaus grupėje buvo nepralenkiamas 1000, 500 ir 200 m rungtyse plaukdamas vienviete baidare ir kartu su G. Šlaškumi – dviviete. G. Šlaškus bronzą iškovojo 55-59 metų amžiaus grupės 200 m distancijoje.

S. Bulovas iškovojo aukso medalius 1000, 500 ir 200 m distancijose irkluodamas dvivietę su australu Darrenu Lee 50-54 metų amžiaus grupėje. Plaukdamas su vienviete baidare mūsiškis pelnė bronzą 1000 m distancijoje.

Naujojoje Zelandijoje kovas taip pat pradėjo ir Lietuvos lengvaatlečiai. Moterų (65-70 metų) rutulio stūmimo varžybose triumfavo Genovaitė Kazlauskienė, o vyrų 3000 m barjerinio bėgimo varžybose sidabro medalį iškovojo Gubertas Trubila (55-60 metų).