Baidarininkai A. Lankas ir E. Ramanauskas Europos čempionate liko devinti

Rusijos sostinėje besibaigiančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate praėjusių metų Senojo žemyno pirmenybių bronzos medalininkai dviviečių baidarių sprinte Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas sekmadienį liko devinti.

Lietuviai 200 m nuotolį įveikė per 33,288 sekundės ir nuo pirmą kartą Europos čempionais tapusių serbų Nebojšos Grujičiaus bei Marko Novakovičiaus atsiliko 2,004 sekundės.

Sidabro medaliai atiteko vengrams Bencei Horvatui ir Matei Szomolanyi'ui (21,332 sek.), bronza – praėjusių metų čempionams vokiečiams Ronaldui Rauhei ir Tomui Liebscheriui (31,384 sek.).

Olimpiniai čempionai rusai Jurijus Postrygajus ir Aleksandras Djačenka (31,396 sek.), kaip ir pernai, liko ketvirtojoje pozicijoje.

Šiose pirmenybėse sidabro medalį Lietuvai iškovojo kanojininkas Henrikas Žustautas, o baidarininkas Ignas Navakauskas džiaugėsi bronzos apdovanojimu.