Atgimimas? D. Songaila pelnė pusė komandos taškų

Įspūdingas Dariaus Songailos žaidimas neišgelbėjo Donecko „Donetsk“ (10/10) komandos nuo nesėkmės Ukrainos krepšinio pirmenybėse.

Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 56:68 (19:17, 13:18, 10:19, 14:14) nusileido čempionato lyderiams Kijevo „Budivelnyk“ (18/5) krepšininkams, kurių gretose rungtyniauja Michailas Anisimovas ir Dainius Šalenga.

D.Songaila sugebėjo pelnyti net pusę visų Donecko ekipos taškų. Aukštaūgis per 34 minutes pelnė 28 taškus (13/19 dvit., 2/2 baud.), po krepšiais atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 33 naudingumo balus.

Tuo tarpu priešingų barikadų pusėje žaidęs M.Anisimovas aikštėje praleido 21 minutę, įmetė 12 taškų (5/6 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, 2 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

Jo komandos draugas D.Šalenga rungtyniavo dar kukliau. Lietuvis per 22 minutes prie pergalės prisidėjo 4 taškais (2/3 dvit., 0/2 trit.). Gynėjas taip pat sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 5 naudingumo balus.

Šiame mače aikštės šeimininkai pataikė vos vieną tritaškį iš 18 bandymų. Tikslumu iš trijų taškų zonos nepasižymėjo ir svečiai, pataikę tris tolimus metimus iš 14 mėginimų.

„Donetsk“: Darius Songaila 28, Aleksandras Lypovyy 8, Vojdanas Stojanovski 6, Doronas Perkinsas 4 (0/5 trit., 9 atk. kam.).

„Budivelnyk“: Leo Lyonsas 15 (4/11 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud., 9 atk. kam.), Michailas Anisimovas 12, Frankas Robinsonas ir Malcolmas Delaney po 8, Georgi Tsintsadze ir Arturas Drozdovas po 6.