A.Stapušaitytė baigė pasirodymą Londone

Badmintoninkė Akvilė Stapušaitytė baigė savo pasirodymą Londono vasaros olimpinėse žaidynėse.

Pirmadienį antrąjį moterų vienetų varžybų susitikimą 26-erių metų lietuvė per per 38 minutes dvejuose setuose - 10:21, 16:21 - pralaimėjo 29-erių metų islandei Ragnai Ingolfsadott ir, patyrusi antrąją nesėkmę, liko paskutinė trijų dalyvių F grupėje.

Antradienį mače dėl pirmosios vietos F grupėje ir vienintelio kelialapio į atkrintamąsias varžybas, kuriose buvo tęsiama kova dėl medalių, islandė R. Ingolfsadott kovos su keturioliktąja turnyro rakete 35-erių metų Jie Yao iš Olandijos, kuri Lietuvos badmintonininkę nugalėjo 21:16, 21:7.

Iš viso 46 sportininkės Londone suskirstytos į 16 olimpinio badmintono turnyro vienetų varžybų grupių - 2 po 2 ir 14 po 3 žaidėjas.